Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Břečťan v teráriu

Dobrý den,
Zakládám nové terárium pro agamu a líbilo by se mi zakomponovat do stěny pár proutků břečťanu i s listy. Byl by to problém? Mám strach aby se jím neotrávila při možné konzumaci.
Děkuji za případné reakce a rady o možné alternativy.

Nedavejte ho tam, pokud vim tak je (asi) jedovaty, a skutecne nejde o to "jestli" - agama by ho urcite oskubala a sezrala. I kdyby ji nevadi (cimz si nejsem vubec jisty) tak ho zarucene v kratke dobe zlikviduje. Nema zadny smysl davat do teraria akekoliv zive rostliny, vousatky znici cokoliv. I kdyby umele, tak pouze takove ktere jsou dostatecne pevne a odolne - aby z nich nedokazaly nic ukousnout. Vousatky jsou v tomhle fakt trdla, a cokoliv co jde urvat a nacpat do tlamy, to i urvou a budou se pokouset sezrat. Klidne umelou kytku.