Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je to o FB?

Přemýšlím kam se poděli Cejna,Luma,Radar,Strastav,Boomslang a spousta dalších.Ted tu odpovídá Lucifer(zaplat pánbůh)a jinak je mrtvo.Rubriky jako Pochlubte se,vtip pro odlehčení,co posloucháte za hudbu už jsou ze severu obrostlý lišejníkem,Dřív to tu bylo prima zábava i poučení.Chápu,že leze na nervy pořád odpovídat na stejné dotazy o momentálně modně trápenejch chamíků a vousatek,ale stejně je to škoda.Přesunulo se to na FB?

Předmět Autor Datum
Ahoj, trúfnem si tvrdiť, že je.Nemyslím teraz nikoho osobne z vyššie menovaných,ale vo všeobecnosti…
Pitviper 18.08.2018 20:43
Pitviper
A ten Facebook má ještě tu nevýhodu, že tam zjistíš, co jsou ti lidé zač. Já se tam jednou takhle ta…
slukař 18.08.2018 21:18
slukař
Pár fotek tu kdysi taky bylo.Dneska jsem potkal Meldu a zahlíd Strastava.Jinak já mám vůči FB tochu…
Nuty 18.08.2018 21:27
Nuty
To zkus překonat. Vyplatí se to. Já tam měl za fotku odchovu H. paucidens 36 lajků! Tolik pochval by…
slukař 19.08.2018 21:01
slukař
Ahoj, tady už je taky problém něco dohledat. Téměř před rokem jsem upozornil, že nefunguje vyhledává… poslední
Marsl 19.08.2018 21:19
Marsl

Ahoj,

trúfnem si tvrdiť, že je.Nemyslím teraz nikoho osobne z vyššie menovaných,ale vo všeobecnosti FB zabil fóra celkovo.Nie len TP,ale aj Venomland atď.

Je to veľká škoda.Na FB sa síce často preberajú zaujímavé veci v rôznych skupinách,ale je tam jeden problém.Nie som žiadny IT špecialista ,ale mám taký dojem,že k tým diskusiám sa po dlhšej dobe nedostanete.Zasype ich totiž tona ďaľších menej podstatných vecí.Google ich tiež nie je schopný dohľadať.

FB má určite aj nejaké to plus ,ale ako náhrada za fóra to (aspoň podľa mňa) určite nie.

A ten Facebook má ještě tu nevýhodu, že tam zjistíš, co jsou ti lidé zač. Já se tam jednou takhle taky díval po zdejších odbornících a zjistil jsem, jak vypadá Réza. Teď jsem nestastně zamilovanej a propadám melancholii. To zapadaní a prevrstvovani informací ale zase tak moc nevadí. Opravdové vědomosti sice mohou zmizet, ale vždycky se najde někdo, kdo bude ochotný po stopáté řešit umírajícího chameleona.

Ahoj,
tady už je taky problém něco dohledat. Téměř před rokem jsem upozornil, že nefunguje vyhledávání a odpověď zněla, že ještě není plně funkční, ale ono není funkční stále. Dřív stačilo do vyhledávače zadat klíčové slovo a vyhledalo mi to všechna vlákna, kde se uvedené slovo objevilo, dnes to sotva najde název vlákna.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru