Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je to o FB?

Přemýšlím kam se poděli Cejna,Luma,Radar,Strastav,Boomslang a spousta dalších.Ted tu odpovídá Lucifer(zaplat pánbůh)a jinak je mrtvo.Rubriky jako Pochlubte se,vtip pro odlehčení,co posloucháte za hudbu už jsou ze severu obrostlý lišejníkem,Dřív to tu bylo prima zábava i poučení.Chápu,že leze na nervy pořád odpovídat na stejné dotazy o momentálně modně trápenejch chamíků a vousatek,ale stejně je to škoda.Přesunulo se to na FB?

Ahoj,

trúfnem si tvrdiť, že je.Nemyslím teraz nikoho osobne z vyššie menovaných,ale vo všeobecnosti FB zabil fóra celkovo.Nie len TP,ale aj Venomland atď.

Je to veľká škoda.Na FB sa síce často preberajú zaujímavé veci v rôznych skupinách,ale je tam jeden problém.Nie som žiadny IT špecialista ,ale mám taký dojem,že k tým diskusiám sa po dlhšej dobe nedostanete.Zasype ich totiž tona ďaľších menej podstatných vecí.Google ich tiež nie je schopný dohľadať.

FB má určite aj nejaké to plus ,ale ako náhrada za fóra to (aspoň podľa mňa) určite nie.

Ahoj,
tady už je taky problém něco dohledat. Téměř před rokem jsem upozornil, že nefunguje vyhledávání a odpověď zněla, že ještě není plně funkční, ale ono není funkční stále. Dřív stačilo do vyhledávače zadat klíčové slovo a vyhledalo mi to všechna vlákna, kde se uvedené slovo objevilo, dnes to sotva najde název vlákna.

Těžko říct jestli je to jen vinou FB, já sem chodím v naději, že na forum výše zmínění pánové občas něco přihodí, ale kde nic, tu nic. Takže od zrušení FB, absolutně nemám přehled, kdo co odchoval a koho co porafalo. Co jsem koukal, tak se asi změnilo i nahrávání fotek, takže i to může být trochu demotivující. Zkusím trochu vyburcovat zbytky naší jihočeský party (Naden, Eunectes...) , třeba se někdo chytí.