Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama sama doma během dovolené?

Čau lidičky, chtěla bych se zeptat, jestli je možné nechat 2 agamy vousaté (Samce a samičku samec 3 roky samička něco okolo dvou let) doma samotné. Jídlo bych jim tam ovšem dala, vodu také. Odjeli by jsme asi něják na týden či 5 dní. Chtěla bych vědět, jestli by to šlo a co všechno by ty agamy potřebovaly jak by byly samy doma. Určitě nějakou samo zapínající se a vypnujíící se žárovku, ale co dál?

5-7 dni je uz dost, to by chtelo aby tam aspon jednou nekdo zasel, uklidil kakance a vymenil vodu/zelene. S krmenim bych si u 2-3letych zvirat v dobre kondici zadne starosti nedelal - tyden bez hmyzu je nepodstatny. Staci jim tam dat velkou misku s vodou a do ni poradny drn pampelisek. Ale po tech 3-4 dnech uklidit a dat cerstve. Spinaci hodiny beru jako samozrejmost, to tam musi byt tak jako tak.