Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kůra z lesa do tera?

Zdravím, dnes jsem v lese našla nádhernou kůru ze smrku(myslím, jen jsem to vzala a šla, nepodívala jsem se z čeho je, každopádně to byl jehličnan). Má otázka zní co s ní?
Mohu jí dát do tera k užovce nebo krajtě? A jak ji správně očistit pokud ano?
Savo,voda, horká voda, vyvařit a do trouby na hoďku?
Díky

I když tady máme BIO jádro, já používal dlouho dubové listí a kůru. Po nedobrých zkušenostem především s hmyzem (klíště, červotoč), jsem začal používat SAVO. Prodává se SAVO na dětské hračky. Pořádně nastříkat ať se vsákne, nechat vyschnout a vyčichnout a pak do teráia. Vím že klíště hada nezabije, ale tahat ho z mazlíka co není zrovna chovací tip, není žádná prd... sranda.