Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pěstování více druhu najednou

dobrý den, mám zhotovené terárium,spíše vlastně paludárium,/dostatek větví i kytek/,na dně malé jezírko, 75%vlhkost,teplota25-26 c. velikosti 70x50x160(š x h x v)-chtěl bych tam ubytovat jeden pár agamy kočičinské společně s felsumou či anolisem.mohu k nim dát i pár pralesniček rodu dendrobates?nebudou si nějak překážet,konkurovat nebo vzájemně ohrožovat? díky všem. lada-hk2@email.cz

Pro představu - mám ještě o cca 20cm vyšší terárium a mám v něm jen jednoho samce F.Pardalis, takže asi tak. Mít tam více druhů nebo uvedé agamy je nereálné a zvířata nebudou rozhodně prospívat. Mimochodem, zajistit provoz a vhodné podmínky v takovém teráriu není úplná legrace. Vím o čem mluvím.

Pokud to myslíte s teraristikou vážně, tak bych se raději poohlédnul po klasickém teráriu a tohle si nechal jen jako botanické do doby, než získate zkušenosti.