Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem agama-změna chovatele

Dobrý den.
Chtěl bych se zeptat jestli si cca4letá agama zvykne na nového majitele? Známí neví co s ní a děti by zase agamu chtěly, tudíž by se vyřešily dvě starosti naráz.

S tím počítám že to není tvor na venčení na vodítku, myslel jsem jestli nemůže být třeba agresivní popř. nějak extrémně trpět depresí apod. At za 14 dní nezdechne. Navíc nemám až tak malé děti aby to braly vyloženě jako hračku