Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IP cam / kamera do teraria

Ahojte, máte niekto vo svojom terarku IP kameru?
Ak áno tak akú ?
Ja som v minulosti používal android mobil pripojený cez wifi na router a cez dynamickú IP adresu som sa vedel vzdialene prihlásiť na aplikáciu v mobile a tak kedy koľvek skontrolovať svoju Bezzubku agamu :)
Ale asi po 1 roku sa mi baterka nafúkal a mobil už nefunguje.
Pravde podobne to mobilu moc neprospievalo.
Takze najlepšie by bola nejaká IP kamera s FullHD rozlíšením :)
Ďakujem za vaše info a nápady

Mam to bez pouzdra - jen na drzaku z nejake webkamerky. Ten hlavni chip hral na muj vkus trochu moc - i kdyz funkcne to bylo ok, nalepil jsem na nej pro sichr maly pasivni chladic (puvodne z RAM na nejake stare graficke karte). Jde koupit jen o malinko drazsi i komplet v krabicce a s uchycenim.