Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak dlouho zimuje agama

Jak dlouho zimuje agama?
Nemnela moc dobry podminky pres spanek.
Teplo a svetlo.prodavajici mi rekl,ze vsechno je nastaveno.ted vidim ze to nebylo spravne.
Ted jester spi obcas otevre oci.na potravu nereaguje.
4r.samec 40cm.
Terarium 120x50x50.
Teplota pres den 40 v noci 23.
Ji vsechno cvrcky sarancata ovoce zeleninu.
Dekuji za odpoved.

Bezne se zimuji vousatky cca. 2 mesice, pripadne o nejaky ten tyden dele. Zvire ktere evidentne neni v poradku se nikdy NEZIMUJE! Teplota 40°C je nevhodna, v prostoru ma byt pres den kolem 30°C, a tech 40 - 45 jen lokalne na nejake miste pro "sluneni". Popis mi prijde jak z Google translatoru teda, a agama ne "zimujici", ale spis umirajici.