Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gekoncik pomoc

Zdravím moje samice gekoncika uz třetí den jen leží nohy vzad nafoukle břicho a křečovitě se kouse do ocasu jako by si jej chtěla ukousnout ocásek ma hubenejsi nez mela ale daval sem to za vinu tomu ze sem si myslel ze je zase tehotna uz mi asi 3 x behem roku snesla snusku a začátky byli vzdy stejne ted je to ale jiné jen leží nehybe se v tom se zacla svlikat ten prvni den ted uz je ale svlecena a furt to samy bojím se ze je to konec mate nekdo nejakou radu co by sni mohlo být a co delat... Děkuji za pomoc

sami s tim nesvedete dle mne nic, a bohuzel asi ani veterinar. Je necim "ucpaná", jestli vejci nebo substratem si netroufnu tipovat, ale ted uz v stavu kdy je nejspis na cokoliv pozde. Melo se resit mnohem driv, do takoveho stavu se urcite nedostane ze dne na den. Muzete zkusit veterinu, pokud mate v dosahu nekoho kdo rozumi plazum, ale moc sanci tomu nedavam. :((