Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama má stále černou tlamu

Dobrý den.. Již přes rok mám agamu vousatou ale poslední týden z ničeho nic má furt černou tlamu.. Dávám ji vitamíny každý den respektive roboran H a plastin v podobě sarančat.. Přiznám se že třeba některý den na to zapomenu.. Jinak ji krmim mlíčím, jablky, rajčaty, mrkví, banány a dalšími věcmi... Přísun vody má také a v teráriu na topném místě je dostatek tepla možná i 50©.. Terárium je dělané nad požadavky tudíž je větší než agama potřebuje.. Uvb mám také a agamu někdy i vykoupu ale stále ho má černý.. Nemůže ji něco být? Poprosil bych o radu.. Děkuji

foto agamy, teraria by nebylo? Jak stare zvire to je, je to samecek, nebo samicka? Davat vitaminy/mineraly denne je zbytecne (vyjma mladat v tom nejprudsim rustu = do cca. 5-6 mesicu), i krmeni hmyzem kazdy den je moc, u starsich nez dejme tomu 8 mesicu. Z rostlinne potravy bych zustal u toho mlici, ovoce/zeleninu bych spis nedaval. A nekoupal.