Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Želva ostruhatá

Dobrý den, máme v plánu si koupit suchozemskou želvu ve větší velikosti. Přemýšleli jsme nad ostruhatou, jenže všude čtu, že se nezimuje. Může se v dospělosti zimovat a nebo je to pro ni nebezpečné? Nemáme takové prostory doma, venku bude mít velký výběh. Nebo poraďte po jaké jiné se máme dívat?Prosím poraďte :-)

Africká želva = nezimuje.

Pokud chcete zimujici, tak si kupne hermannku.

Koupit si nezimujici druh zelvy a pak ho chtit nutit zimovat, je šílenství, to je jako kdyby nekdo zacal zimovat Vas a ptal se jestli je to pro Vas nebezpečné.

Jak pisi, chcete zimovat, kupte si zimujici druh.
Nebo plyšáka