Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Terária ExoTerra

Dobrý den,
chtěl bych požádat Vás zkušenější o radu. Řeším novou terastěnu, původně jsem chtěl lamino, ale dostal jsem se na částky srovnatelné se sklem. Chci pro své viridisky pořídit terária Exoterra 90x45x45 šest kusů. A teď konečně ta otázka, dají se tyto terária stohovat? Pokud ano, zůstane dostatečný prostor pro stropní větrání? Nikde jsem tuto informaci nenašel.
Moc děkuji za případné informace a zkušenosti.

Stohovat primo na sebe urcite ne = jedine dat je na police. Cely vrch je jen plastovy ram ktery terarko "drzi pohromade", a v nem vlozeny dalsi s kovovou jemnou sitovinou. Cele je to vymyslene velmi dobre, pekne vetra cely strop, jde ten vrch vyndat pri uklidu atd., ale nejde na nej polozit cokoliv tezsiho.