Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vydrží 3D pozadí z polystyrenu+cementový potěr dezinfekci párou ?

Dobrý den, měl bych dotaz zda vydrží 3D pozadí z polystyrenu+cementový potěr na povrchu dezinfekci párou ? Samotný polystyren totiž při teplotách už pod 100 °C se deformuje a povrch sklovatí. Také nevím jestli písek zde přilepený by vydržel. Nemám s tím bohužel žádné zkušenosti, tak budu rád za jakoukoliv radu. Děkuji.

Cistil jsem parnim cisticem neco podobneho uz nekolikrat, a nestezovalo si to. Takze za mne - bez obav. Nevim ale jaky verk na to chcete pouzit.

(u tech beznych domacich hracek se stejne hned para misi se vzduchem, a neni ji az tolik = s teplotou az takovy problem nebude)