Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pagekon řasnatý - třes

Zdravím, dnes jsem si všimla u rodičů, že jejich pagekonovi se jakoby ohýbaji prsty nahoru a třesou se a má záškuby v zadních nohách. Žere sice trochu méně, ale žere a po teráriu běhá normálně. Je to nedostatek vápníku nebo to může být něco jiného? Děkuji za odpověď

Muze jit o nedostatek vapniku, ja nasim davam 2x tydne ovocnou presnidavku do ktere primichavam smesku Roboran H + Plastin, ochotne to zerou a dostanou do sebe co je potreba.

(taky jsu dulezite spravne podminky, ale u ciliatu se toho moc pokazit neda, myslim)