Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Agama zije/nezije

Dobry den, mame agamaka rok a pul, vzali jsme si ho po mem bratrovi, kdyz zemrel.. On ho mel urcite 3-4roky a nevim jestli od mladete.. Vcera byl uplne apaticky, lezel v pisku, cerna brada, vyndala jsem ho ven, ve vane se dal dohromady, lital po byte.. Dnes opet jen lezel v pisku, vyndali jsme ho, uplna guma, jak mrtvy, ve vane se jeste vzbudil, zacal se cely klepat, jeli jsne ns veterinu, kde rekli, ze citi tep, pak neciti tep a je mrtvy, pry byl stary.. No a ja se ptam, neni treba mozne, ze se treba jen zazimoval? Nerada bych ho pohrbila, pokud je tu sance, ze treba zije, dekuji ?

Pokud jsou aspon trochu v poradku podminky, svetlo, teplota, tak nejspis nema moc cenu neco dalsiho resit. Ze je zvire mrtve myslim poznate, nema zadny svalovy tonus, nijak nereaguje na podnety - kdyz ho treba otocite na zada tak se nijak nepohne, nedycha... Nevite co se s tim zviretem delo predtim, jak bylo stare, v jakych podminkach. Velmi pravdepodobne to byly skutecne jeho posleni chvilky - nic nenadelate, bohuzel.