Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plastin

Pozdrav všem, poslední dobou u nás v drogeriích a lékárnách nahradil klasický Plastin Plastin s vanilkovou příchutí. Používáte někdo tenhle Plastin u plazů?

U Plastinu jsem zaznamenal ve složení "vanilkové aroma" asi tak před 10 lety... zřejmě zjistili, že to té drůbeži chutná, tak tam toho přidávají víc :), teď jsem koukal na gugl a nějaké nové balení jsem nenašel, jen to klasické s vanilkovým aroma 0,06proc. - to už takhle ale prodávají roky...