Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím radu

Dobrý den, potřebovala bych poradit mám agamu dva měsíce prestala žrát a pít a na boku má bouličku když ji vodu nakapu na tlamu tak reaguje ale jinak ne. V teráriu jsem vyměnila substrát za písek a je možnost že se jí na něm nelíbí na substrátu byla chovácí a běhala teplotu má podle teploměru v pořádku a i vyhrevny kámen je v limitu rosim ji i terárium

To chce veterinu, vcera bylo pozde - ale uprimne, moc sanci tomu stejne nedavam. "Boule na boku" muze byt nejaky absces stejne jako trebna nador. Chtelo by to presnejsi popis teraria - vybaveni teplot, cim a jak svitite, idealne i foto jak teraria, tak agamy. Ale tak nejak si predem rikam, ze tohle snad ani nechci videt...
(prirozene prostredi pro vosuatky je suche - rosit terarium a agamu je zbytecne, muze byt i skodlive)