Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chameleón Jemenský potrava

Zdravim chcem sa spýtať zaobstaral som si malého chameleona v tele cca 5 cm. Terarium je 100x50x45 s tým že od vrchu je nejakých 20-25 cm len lampa takže reálne ešte neho nejakých 80 cm. Chcem sa spýtať keď je takto maly ešte môžem mu dať cvrčky alebo inú potravu na dno v plastovej miske? Dokáže si to on nájsť? V terariu je len prvý deň tak ho cely deň strávil skoro na jednom mieste tak má zaujíma či postupom času sa osmelí a príde si pre potravu sám.
Ďakujem

Zdravím,

takového prcka dejte raději do nějakého menšího boxu. To tera je na něj moc velké a bude mít problém najít krmný hmyz. Hmyz na dno, jen pokud na ně dobře uvidí, jinak bude lepší umístit krabičku výš (pozor na průhledné stěny, ať nestřílí do nich, ale vidí kořist jen shora).

Zdravím, dostala jsem taky takového prcka. Byl od prvního dne ve velkém terarku a nikdy neměl problém potravu najít. Ovoce a zeleninu jsem mu dávala do mističky dole a chodil si dolů bez problémů.
Možná je unikát a možná je to u každého jinak.