Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chameleón Jemenský potrava

Zdravim chcem sa spýtať zaobstaral som si malého chameleona v tele cca 5 cm. Terarium je 100x50x45 s tým že od vrchu je nejakých 20-25 cm len lampa takže reálne ešte neho nejakých 80 cm. Chcem sa spýtať keď je takto maly ešte môžem mu dať cvrčky alebo inú potravu na dno v plastovej miske? Dokáže si to on nájsť? V terariu je len prvý deň tak ho cely deň strávil skoro na jednom mieste tak má zaujíma či postupom času sa osmelí a príde si pre potravu sám.
Ďakujem

Zdravím, dostala jsem taky takového prcka. Byl od prvního dne ve velkém terarku a nikdy neměl problém potravu najít. Ovoce a zeleninu jsem mu dávala do mističky dole a chodil si dolů bez problémů.
Možná je unikát a možná je to u každého jinak.