Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2samci

Zdravím,dostali jsme dvě agamy staré 5let,údajně samci, větší doslova šikanuje menšího,když se chce menší projít či něco,ten větší začne kývat hlavou ,krk černá ,menší jak pes se přikrčí,paciča taky zamává ,ale i vícekrát ,dále ihned větší skočí a nepustí,neustále okem pozoruje,už mi je menší líto že nemůže skoro nic.Jsou spolu od mláděte.Ten větší začal mít u jakto říct správně u rtů černý flek.Dekuji za odpověď.

2 samci spolu obvykle nemuzou byt, proste je musite oddelit - mit kazdeho v extra terariu. Nebo pokud mate hodne velke terarium, rozdelit ho na pulky - tak at na sebe nevidi. Jine reseni neni, takhle bude ten submisivni porad trpet vypady dominantniho, muze to dopadnout i jeho vaznym zranenim.