Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Drbe se

Přeji pěkný večer,proč se agamy drbou o kmen na tlamě?a kdyby měli parazity mohu to mít já když si je beru do rukou?možná trapný leč pro mě důležité.dekujiii(Lucifere)?

Drbat se muze pokud ma na hlave - cumaku starou kuzi a chce se ji zbavit. Pokud to neni tim, zkontroloval bych tlamku, jestli tam nema nejaky zanet, zraneni atd.

Cizopasnici jsou mozni, kdysi davno jsem resil roztoce zalezle mezi supinami - vypadalo to jako cervene nebo cerne "tecky", na cloveka to prenosne myslim neni. Nebo teda, nic co by nevyresilo normalni umyti rukou.