Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Masomil

Zdravím všechny,agama nežere žádné zelené.Pripada mi pěkný rozežraň,jetel,lístky pampeliška,mrkev atd.Nic!pouze chce cvrčky,hmyz.Zkoušela jsem ji nedat hmyz týden a ovoce jako pamls zežral.Tak asi dělám velkou chybu v krmení že.Preci nemůže žrát pouze cvrčky.Pred letem žrala vše.Dekuji předem za rady.Přeji
pěkný den

Ja bych to nejak extra neresil - pokud je to dospele zvire v dobore kondici, omezil bych krmeni hmyzem klidne jen na 2x tydne (max. 2-3 kusy B. dubia), a po zbytek tydne jen trvale dostupne zelene - treba listy pampelisky v misce s vodou, at nevadnou. Az bude chtit tak si veme. Kdyz si neveme, nic se nedeje.