Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem agamka

prosím o radu-holka nebo kluk, koupila jsem ji jako údajně dvouletou s tím že je to samička ale začíná mi nahánět samičky, samec si ji ani nevšimne, a jedna ze samic se jí snaží zakusovat do ocásku, už jsem ji dala do jiného terárka, dík za radu

Taky bych rekl ze holka, ono to chovani u nich neni uplne vyhranene - i samice muze byt pekna semetrika. Pokud jsou vsechny cca. stejne velke, v dobre kondici, a je terarko dost velke, tak to obvykle vetsi problem nebyva. Jen hlidat aby si vic neublizovali. Vypada pekne vybarvena = do chovu fajn, pokud mate vhodneho samce. ;-)