Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem V Jenštejně u Prahy pátrají po hadovi, údajně uštknout osmiletou dívku.

A v jakékoliv podobném případě media v budoucnu neopomenou zmínit skutečnost, že na sklonku 2020 se pátralo v nějaký díře u Prahy po jedákovi, který nebyl nikdy dohledán. Dítě vyvázlo, rodina si oddechla, souseda hadaře nepověsili, nikdo nebyl nakonec lynčován, media z toho profitovala a chovatelé si prostřednictvím nově zrozených herpetoexpertů z diskusí Novinek a dalších serverů vyslechli svou diagnozu. Zároveň zde byli proškoleni odborní hledači, neb zde bylo možné získat spoustu drahocenných informací o hybernování plaskolepců a chřestíšů v -10, taktéž bylo poukázáno na možný výskyt jedovatých slepýšů i kříženců užovek a zmijí. Dal by se podle toho natočit další díl Fantastických zvířat a kde je najít...

Byl a tak jak se volalo po tom, aby výjezdy a práci policistů, záchranářů i dalších specialistů, kteří mohli být řadu dní naprosto jinde, měl zaplatit majitel "hada", mělo by se to žádat po původcích téhle poplašné zprávy, za níž se zase zvedla vlna nevole proti chovatelům terarijních zvířat obecně, o slovním pranýřování nejen místních chovatelů hadů nemluvě.

A závěrem: tak jak se Češi projevili při odsuzování chovatelů v diskusích pod články s touto tématikou, předvedli se opět jako odborníci i pod tímto článkem - najednou půlka republiky ví, že to byl nesmysl od začátku a žádný chřestýš tam nebyl..
Naštěstí si ale rozumbradové jen odskočili - teď jsou to pro změnu odborníci na hokej:-D