Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak poznat zadrzenou snusku?

Cau,

poznam jako laik jetsli ma agama v sobe jeste vejce?

Mame agamu rekordmanku ktera snasi jak slepice :D viz. https://tera.poradna.net/questions/2928564-agama-pocet-neoplodnenych-snusek

Sla spat celkem brzo zacatkem rijna.
Probudila se na vanoce a zhruba pred 2 tydny snesla 35 vajicek (to je jeji normalni cislo)
Po sneseni je vzdycky takova pohubla, ale ted neni.
Tak mam obavy jestli je vytlacila vsechny a nebo je jen tlusta :D
Normalne pred snuskou obcas uprcava malinko a treba i nekolikrat za den. Coz me ted zacla delat tak pred tremi dny.

dik za jakoukoli radu

R.

Nebal bych se, pokud jsou podminky OK, ma kladiste, tak by mela v pohode vyklast. Neoplodnena snuska 3 az 4 tydny po predchozi neni zas tak neobvykla (pisete "asi pred dvema", muze klidne jeste par dni blbnout). Jestli se jinak chova normalne, byl bych v klidu.