Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záchrana agamky

Dobrý den , mám dotaz ohledně Agamy bradaté .
Byla mi přidělena Agamka asi 2 léta z rodiny která na ni neměla čas .
Před třemi měsíci vevrhla neoplodněné vejce ještě u předchozího majitele .
Teďkom ji mám 2 týdem v opatrovnictvi .
Studuji a ležim v knihách a snažím se ji pomoci aby ji bylo co nejlépe což jsem asi udělal několik chyb . Chcy se zeptat jestli se to dá ještě zachránit .
Agamka bylo v značně malém prostředí z vysokou teplotou asi 45 , 47 C
Můj byt je značně chladnější takže ji spadla teplota asi na den 38-40,v noci i 25 C 28C
Její chování od začátku bylo pomalé jedla deně ale málo asi 5 Crickets tři červy vzala si trochu papriky
Trus měla jen jednou .
Po krmeni když se najedla měla jakysi záchvat chtěla proběhnout akvárium a vyšplhat se zněj což po této příhodě jsem se začal obávat to se stalo i několikrát předchozímu majiteli proto se asi chtěl zbavit pro bezpečnost děti . Když jsem ji dal menší dávku nebylo to tak znatelné. Pořad jse mi chtěla zahrabavat tak jsem ji vytvořil prostředí které se zdálo že ji uklidnilo . Teďkom si vlezla do díry a třetí den spí bez pohybu jen se malinko koukne a nic víc . Teplo jsem ji zvedl ale dva dny stále nic . Mám strach Že potravu co prijmula ji muže začít hňit.
Co by bylo nejlépe udělat ? Děkuji

Teď nevím, tohle je nějaký google translator a trolling???

Pokud je to reáné, jen zadavatel neumí česky a překládá si to v translatoru, tak myslím ýe to zvíř bude natolik zhuntované, že mu nejspíš nebude pomoci. Přitom ty podmínky jsou jasné, všude na webu mnohokrát napsané, dodržet je není věda.

- teplota v prostoru mezi 26 - 33°C s gradientem, aby si zvíře mohlo vybrat co mu vyhovuje
- výhřevné místo s teplotou 40-45°C, typicky "kamen pod žárovkou"
- kvalitní zdroj UV-B osvětlení
- dostatečně intenzivní osvětlení prostoru
- dostatečně větrané terárium

K bližšímu posouzeni, pokud je to nějaký reálný stav a je co řešit, by bylo více než vhodné přiložit fotografii zviřete i terária.