Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama vousatá - dno

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda mohou mít agamy prázdné dno - bez jakéhokoliv písku, když mají výhřevný kámen, různé větve, dekorace, jde mi o to, že trpěly dýchacími problémy a chtěla bych tomu do budoucna předejít.

A jestli nevíte, z čeho ty dýchací problémy nejčastěji bývají.

Děkuji.

V USA je to normální. Často používají třeba i jen dlaždice nebo různé varianty koberců pro plazy. Za mě v této situaci asi nejlepší písečný koberec od exo terra viz obrázek. Vypadá to dobře, nic se z toho neuvolňuje, nepráší to a cena je taky ok.
[exo-terra-sand-mat.png]