Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gekon mladatko

Prosim vas,
gekon murovy, Tarentola mauretanica, viete mi odporucit nejaku literaturu ohladom starostlivosti?mam nastudovane clanky na internete ale moc som o nich nenasla
a takych par rychlych rad ohladom starostlivosti? je to asi 5cm mladatko a akosi nechce jest. vecer vyleze von vyhrieva sa na kameni ale nelovi. ma v terariu male cvrcky ale nezere ich

Nezam bliz konkretne tento druh, ale vseobecne - doprat v terariu vse co je potreba, a nijak nestresovat - doprat maximalni klid (vcetne zakryti sten, a nechozeni k terariu, terarium na nejakem klidnem miste). Je to nocni, spis teda soumracny druh, tak muzete pripadne pres noc nechat nejake velmi slabe osvetleni. V uplne tme taky nic nevidi a nelovi.