Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Malé agamky černé flicky

Dobrý den, před měsícem se nám narodily agamky. Cca poslední týden se jim začaly dělat takové černé malé skvrny na kůži. A jedna má jak kdyby pootevrenou pusu. Nevíte co by to mohlo být? Se svlékání problémy nemají, mají kolem 14-15 cm,jsou krmeny malými cvrckami 2x až x denne, zelené také jí - rukola... pijí denne, vitamíny mají a UVB a UVA samozřejmostí. Nevím kde by mohl být problém
Zkusím nahrát fotky
Fotky nejdou nahrát pořád mi to píše nastala chyba

teploty mate moc nizke, zvire v takoveto zime ani neaktivuje... to chce silnejsi vyhrev ... musi byt pod vyhrevem okolo 45°C s postupnym poklesem na druhou stranu teraria na 25-30. UVB zarivka vetsinou nema dostatecne hodnoty UVB zareni a zvire, aby z ni neco melo by na ni muselo byt doslova nalepene. Na to je lepsi objimka a UVB kompakt (ten nejsilnejsi daneho vyrobce) a i od nej musi byt zvire do 15 cm.