Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gekoncik nocny

Tak som tu zasa...dufam,ze sa nam podarilo zalozit terarium spravne a nakupila som aj vitaminy.
Co sa chcem spytat ako casto zvliekaju gekoni kozu? Nas by mal mat 4 mesiace a uz zvliekol..ani neviem kedy ju zvliekaju prvy krat.a dalsia otazka zda sa mi ze schudol a zmensil sa mu chvost.znamena to , ze je hladny a krmime ho malo?dostava 5 cvrckov denne

Krmeni doprejte klidne tolik kolik chce. Je trochu riziko tam nechavat trvle vic cvrcku, ale klidne mu tam nechte trvale misticku s moucnymi cervy.

Svlikani je dle potreby - jak poroste bude castejsi, v dospelosti min casto. Neni dulezite jak casto, dulezite je zkontrolovat, jestli se svlekl dobre - jestli nezustala nejaka kuze na prstech. Pokud ano, chce ji navlhcit a svleknout. A zlepsit podminky - pridat "vlhky" ukryt, prave kvuli tomuhle je dulezity.