Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výhřevná podložka na dřevu

Ahoj,
chtěl bych se zeptat, zda je ok, mít výhřevnou podložku 7W, která by měla dostahovat teplot 30-40C, na dřevěném podkladu (komoda z Ikey). Nebo je zde možnost ať už poničení nábytku, nebo nebezpečí vzniku dejme tomu požáru. Pokud je to otázka hloupá omlouvám se, ale vůbec netuším zda je to problém nebo ne.
Díky moc všem za odpovědi. :)

Jaky ma rozmer? Topnou folii, tusim 27x27cm, 15W jsem mel uz nekolikrat radove mesice pod terarkem z lamina (odchovna pro prcky) - pod folii pak 2cm penovy polystyren, a to cele na normalnim nabytku. Teplo cestou "mensiho odporu" prohreje v pohode zespoda terarium, polystyren ani lamino terarka nikdy zadnou ujmu neutrpeli.