Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krmení - Očkování u králíků

Zdravím, mám dotaz. Chtěl bych Sinisterovi (krajta mřížkovaná) sehnat králíka (do teď krmený potkany z mýho chovu, ale teď mám nějak nouzi a on už je dost velkej), no a jak koukám na inzeráty tak sem viděl že někteří uvádí očkování. Asi je to dost blbej dotaz, ale uškodí to nějak hadovi? Já myslim že jo a určitě bych nechtěl hada otrávit. Čím víc názorů tím líp. Děkuju. :-)

Ockovani vubec nemusite resit. Neco jineho by bylo treba kralik leceny nejakymi ATB a pod., ale to ze dostal kdysi nejakou davku vakciny nemeni vyjma odezvy jeho imunitniho systemu nic. Teda - jeste to znamena, ze nejspis nedostane (a dal neprenese) tu nemoc, proti ktere je ockovany. :-)