Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem čas od času zavírá levé oko ale pravé oko má otevřené

Dobrý den, potřebuju pomoc,je to moje první agama vousatá 4 měsíční, čas od času zavírá levé oko ale pravé oko má otevřené, koukala jsme ale obě oči má zdravé(jedno jak druhé) nikdy kouká oběma bez problému ale pak dělá tohle, tak nevím, jí 2 deně, připadá mi že je zdravá, tak proč to dělá? Děkuju

-Měří 21 cm a váží 24g
-Žárovka ReptiEye UVB 10.0 13w je od ní asi 20 cm
-Žárovka REPTI Planet Daylight Basking 50w 25 cmale když je na klacu na hoře tak 17 cm
4 do týdne dostává Calcium a 3 do týdne Multivitamin.

muze mit trochu podrazdene, treba zrnkem pisku. Pokud ho ale jinak normalne pouziva, nema zadny vytok, zadne projevy zanetu, asi neni potreba cokoliv resit. Muze to teoreticky drazdit i ta UV-B usporka, ale 20cm a 13W je u tohohle svititka myslim uplne v pohode. Je to oko na te strane, kdyz sedi nekde pobliz UV?