Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pagekon Riastnaty

Môj gékon ktorého mám už od 25 júla posledné tri dni neje kašu čo mu dávam zje iba cvrckov ktorých som mu dal do terária dnes som sa ho pokúsil nakŕmiť na lyžičke dačo som do neho dostal ale zdalo sa mi akoby tu lyžičku nevidel je možné že by tu lyžičku nevidel ? Alebo je možné že nevie kde je miska s tou kašou aj keď ju dávam na to isté miesto ?

Zbytecne moc to resite. Pokud ma to co potrebuje, dokaze se o sebe postarat sam. Nemusi vubec zrat nejake kasicky, staci kdyz si chytne nejakeho cvrcka. A nepotrebuje toho moc, prumerne 1-2 cvrcky denne. Je to typicky expozicni zvire ktere nepotrebuje zadnou extra peci - udrzujte cistoto, davejte pravidelne cerstvou vodu, at tam ma nejakeho toho cvrcka ktereho muze ulovit, vecer porosit terarium, zadna dalsi pece neni potreba. Mojim davam ovocne presnidavky s vitaminy/mineraly 1x - 2x tydne. Nekdy je ignoruji, nekdy si vemou, neresim to.