Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Leguán údajná zlomenina

Dobrý den,
jedná se o 11 letého leguána. Začal se špatně pohybovat po teráriu a zadní nohy klást do nepřirozené polohy. Po návštěvě u veterinářky pracující v Zoo nám bylo řečeno, že to vypadá na zlomeninu. Paní doktorka bohužel nemá rengen a tak nám dala kontakt, kde nám rentgen udělají. Jsme objednání na čtvrtek, ale podle toho co mi bylo při objednání řečeno,tak se to moc řešit nedá. Nebo se pletu?

To jste mě potěšil, tak snad pokud to bude zlomené,tak nějak nekomplikovaně. Také mě to že veterinářka v Zoo nemá rengen překvapilo. Očekávala jsem, že s takovými zvířaty přichází do styku běžně. Ale nechtěla ho ani vytáhnout, vyšetřovala ho přes přepravku ( klec). Tam kam jdeme na ten rengen, pouze udělají snímky a co bude dál mi zatím nikdo neřekl. Děkuji za reakci na dotaz.