Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem užovka červena otaci se na zada

ahoj mam užovku červenou 4roky samičku, mam dotaz, prijde mi od pul tela k ocasu jako polomrtva, nehybna, jakoby ucpana, ma dve podelne boule a u otvoru jednu taky, takovy boule,nehybe pul tělem , a otáčí se pri snaženi lezeni na zada. nevite nekdo co sni je? dekuji za všechny Vaše odpocědi, nazory.

Zdravím, tohle není moc otázka na forum, ale na veterináře s odpovídajícími zkušenostmi a znalostmi (= rozumí plazům). I kdyby se tu někdo trefil po věštění z křišťálové koule, čím užovka trpí, doma jí nebudete sami schopni pomoci.
Takže má rada je mazat s ní okamžitě na veterinu.