Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdrhla mi asi 25cm uzovka

Dobrý den, dneska jsem blbec zapomněla pořádně zavrit terárium užovce a ona zdrhla.
Takže, kde se může takovej pindour vyskytovat? Může vlézt i pod koberec? Čím ji nalákat? Otočila jsem být vzhůru nohama a nikde...

najít ji přes den je skoro bez šance. Mně takto kdysi hned po zakoupení taky utekla a 2 dny jsem ji hledal a nic. Pak až navečer začala vylézat z koupelny. Zjistil jsem, že zespodu nalezla do pračky.
Nejjednodušší je večer až bude chvíli zhasnuto a klid projít byt s baterkou. Třeba v noci, když se vzbudíte. To je šance na nalezení nejvyšší.