Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spam email obdržený s robot@poradna.net

Zdravím dnes v noci jsem 7x obdržel níže uvedený email. Přijde mi to jako spam. Stalo se dnes někomu něco podobného??

babygirl85:

Dobrý den, můj přítel,

Mé jméno je požehnání, mám pocit, přátelský, jak jsem viděl váš profil dnešního dne (bazar.poradna.net) A rozhodne zanechat vzkaz pro vás, já vím, že jsi na míle daleko. oddělené takové vzdálenosti, ale přesto vaše dopisy se dostanete ke mně, přes maily budeme sdílet v budoucnosti, pokud se dotýká vás, že se přátelí se mnou, a pokud máte pocit vědět více o mně se můžete dostat mě na mé prostřednictvím e-mail blessing5619@yahoo.com ahoj a hezký den.

Políbit,

Miss Blessing

-------------------------------------------------- --

Hello My Friend,

My name is Blessing, I have a friendly feeling, As I saw your profile today on (bazar.poradna.net) And decide to leave a message for you, I know you're many miles away. separated by such distance, But yet your letters will bring you near to me; Through the mails we will share in future if it touches you to be a friend to me and if you feel to know more about me you can reach me on my via e-mail blessing5619@yahoo.com bye and have a nice day.

Kiss,

Miss Blessing

Tato zpráva byla odeslána automaticky, *neodpovídejte* na ni e-mailem. Odpovídat můžete na stránce pod následujícím odkazem, pro změnu nastavení odebírání reakcí musíte být přihlášený:

http://bazar.poradna.net/m/view/36753-dobry-den-mu j-pritel

Váš Poradna.net tým.

Přesně tak. Ostatně, zabanovaných už máme přes 20 tisíc (:!:) IP adres, v 99,9% patřících právě různým proxy a přesto, jak je vidět, není ani zdaleka podchycen každý.

Mně nic takového nepřišlo, proto se ptám tak hloupě. ;-)
Jde o to, jestli to byl opravdu e-mail, či jen oznámení o tom, že uživateli dorazila soukromá zpráva. Vy, kterým ten spam přišel - nemáte náhodou novou poštu zde: index ?

Proč? U každého příspěvku je přece ikona "Nadřazený příspěvek". Stačí kliknout a kurzor skočí na ten příspěvek, ke kterému se vztahuje reakce.
Ale ono je to vcelku jedno, na koho byla má reakce - neodpověděl mi nikdo z vás. (aspoň vyskoc pochopil)

Díky, takže pokud to dobře chápu, jde opravdu o notifikaci o příchozí zprávě. V tom případě bude zřejmě třeba upravit formulář pro zasílání zpráv.

Jednému spambotovi sa podarilo zaregistrovať do poradne a odoslal niektorým používateľom súkromné správy, ktoré naša poradňa preposiela na e-mail. Účet spambota bol zablokovaný, takže sa naň už neprihlási ani z inej IP adresy. Situáciu ešte budeme analyzovať, aby sme tomu do budúcna zabránili.