Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pěkná terária od výrobce (kontakt)

Budu si kupovat terárium a na netu mě bylo doporučeno že prý dělá pěkná terária pan Josef Lokvenc někde od Hradce Králové.A prý jezdí je prodávat i po burzách ,chystám se do Brna na burzu a i tam prý jezdí.
Opis doporučení : Má je i s pozadím nebo bez něj, má na kolejničky dvířka, má tam vyvrtanou dírku nahoře pro vedení drátu na svícení, na schování drátu tam je kovová trubička, na odvětrávání tam používá jemnej perforovanej plech( místo levné a snadno se poškozující síťky) a podobně, má to vážně promakaný (a nějaké takové terárko jsem si představoval)Jméno Josef Lokvenc, tak se mrkni na net, sice nemá webovky ale nějaký komentáře se dají najít.
Našel jsem na něj jen telefon a to jen tento 491 433 180 nevím jestli je to do práce nebo kam .Potřeboval bych na něj i email nemá někdo na něj prosím.
A nemohl by kdo má tady od toho pána výrobené terárko tady vložit fotky? díkec za radu
A orientačně cenu jeho terárek nezná někdo?

Zdravím,
nechci nikomu dělat reklamu, ale pan Lokvenc má terárka opravdu promakaný. Nebudu popisovat co a jak dělá. Nechci dávat návod jiným "rádoby" výrobcům terárií. Řemeslné opracování skla i technické řešení větrání, šoupaček i vývodu na sklo je na opravdu dobré úrovni. Terária jsou praktická a funkční. Co se mi líbí nejvíce je přístup pana Lokvence. Ochotný, vstřícný. Nic vám nevnucuje a udělá za rozumnou cenu co potřebujete. Terárek mám od něj několik a po špatných zkušenostech s jinými výrobci už nebudu experimentovat a zůstanu u ověřené kvality.

Pan Lokvenc dělá moc pěkný terárka, mám od něj 3. Největší výhoda je, že ti je udělá přesně podle tvojeho přání, všechno to s tebou rozebere, od pantíků k větrání, udělá nákres. Terárko se spodim i hornim větránim, s dvířkama na panty 40x40x50 stojí přibližně 1300 (bez těch věcí vevnitř, ty jsem doplnil sám)

[http://i3.photoblog.com/photos4/38843-1259956745-3  .jpg]

mobil na něj najdeš tady na poradně

[http://img532.imageshack.us/img532/2823/p1010050ia .jpg]
[http://img256.imageshack.us/img256/1041/p1010046w. jpg]
[http://img215.imageshack.us/img215/4315/p1010045p. jpg]
[http://img180.imageshack.us/img180/4840/p1010044g. jpg]
[http://img641.imageshack.us/img641/5959/p1010043j. jpg]

Nechal jsem si udělat terárko, které jsem chtěl aby bylo dělitelné přepážkou, s pozadím. A ještě jsem si vymyslel bazének pro mláďata vodních želv. Jelikož tam budou mláďata thamnopisek, zatáhl jsem černým silikonem škvíry (což byla na spojích pozadí-pozadí chyba. Příště obtáhnu spoje pozadí transparentem a pozadí-sklo černým). No nic. Chybama se člověk učí :)

O víkendu se chystám tenhle polotovar zprovoznit.

pro trosku :
nechci vůbec kazit panu Lokvencovi kšefty ;-), ale na želvuchu je lepší a snadno vyrobitelný želví stůl. např.64397-zelvi-stul Jsem ale názoru, že evropská testuda mají být chována VENKU a doma v přechodném období pouze ještě ne plně zimující mimina (popř.ne zcela fit jedinci). Takže jestliže chcete želvu do terka vámi uvedených rozměrů v bytě nastálo, přimlouval bych se za úplně jiný (menší a nezimující) druh...např M.tornieri, nebo je mnoho druhů menších a snadno sehnatelných vodních želv...
Pro T.h. mě to přijde jako týrání...

pro lupus : troska uvedl rozměry terárka, pan Lokvenc slepí cokoliv.

Já už pana Lokvence musím být za exota. :)

Vždycky si vymyslím nějakou chujovinu, a pan Lokvenc mi ji rád slepí.
Před Vánocema jsem si vymyslel akvárium s pozadím a za pozadím vtokový kazetový filtr. Musel být samozřejmě pěkně zamaskovaný.

Teď jsem si zase vymyslel bazének s filtrem pro želvy (viz fotky výše). Když dodáte výrobci dobrý technický nákres s rozměry, tak není problém ;-).