Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pěkná terária od výrobce (kontakt)

Budu si kupovat terárium a na netu mě bylo doporučeno že prý dělá pěkná terária pan Josef Lokvenc někde od Hradce Králové.A prý jezdí je prodávat i po burzách ,chystám se do Brna na burzu a i tam prý jezdí.
Opis doporučení : Má je i s pozadím nebo bez něj, má na kolejničky dvířka, má tam vyvrtanou dírku nahoře pro vedení drátu na svícení, na schování drátu tam je kovová trubička, na odvětrávání tam používá jemnej perforovanej plech( místo levné a snadno se poškozující síťky) a podobně, má to vážně promakaný (a nějaké takové terárko jsem si představoval)Jméno Josef Lokvenc, tak se mrkni na net, sice nemá webovky ale nějaký komentáře se dají najít.
Našel jsem na něj jen telefon a to jen tento 491 433 180 nevím jestli je to do práce nebo kam .Potřeboval bych na něj i email nemá někdo na něj prosím.
A nemohl by kdo má tady od toho pána výrobené terárko tady vložit fotky? díkec za radu
A orientačně cenu jeho terárek nezná někdo?

pro trosku :
nechci vůbec kazit panu Lokvencovi kšefty ;-), ale na želvuchu je lepší a snadno vyrobitelný želví stůl. např.64397-zelvi-stul Jsem ale názoru, že evropská testuda mají být chována VENKU a doma v přechodném období pouze ještě ne plně zimující mimina (popř.ne zcela fit jedinci). Takže jestliže chcete želvu do terka vámi uvedených rozměrů v bytě nastálo, přimlouval bych se za úplně jiný (menší a nezimující) druh...např M.tornieri, nebo je mnoho druhů menších a snadno sehnatelných vodních želv...
Pro T.h. mě to přijde jako týrání...

pro lupus : troska uvedl rozměry terárka, pan Lokvenc slepí cokoliv.

Já už pana Lokvence musím být za exota. :)

Vždycky si vymyslím nějakou chujovinu, a pan Lokvenc mi ji rád slepí.
Před Vánocema jsem si vymyslel akvárium s pozadím a za pozadím vtokový kazetový filtr. Musel být samozřejmě pěkně zamaskovaný.

Teď jsem si zase vymyslel bazének s filtrem pro želvy (viz fotky výše). Když dodáte výrobci dobrý technický nákres s rozměry, tak není problém ;-).