Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Inzerce 10

Zdá se mi,že devítka je dlouhá.Co vy na to?
[mod]Snad je to v pořádku (Melda) (Melda) (Melda)[/mod]
Zamykám a o víkendu odšpendlím.Myslím,že se ve dvou vláknech lidé začínaj ztrácet[mod] (Melda) (Melda)[/mod]

loading...

Tak když už je to založeno :)

Koupím mladé samostatně žeroucí jedince Sistrurus miliarius barbouri,Vipera ammodytes, Crotalus vegrandis. Nejlépe 1,1. Děkuju za nabídky a popisem konkrétních zvířat ( stáří, cca velikost a cena ). Děkuju mail : lapec2@seznam.cz

Prodám půl roku starou klapavku Sternotherus odoratus, pohlaví neurčené, moc pěkná a krásně roste (cena dohodou). Trochu spěchám, teče mi terko :-( Dále vnitřní filtr do želvária Elite mini 200l/h, téměř nový (100 Kč). Nebo to vyměním za mladé Boaedon fuliginosus. Jsem z Brna. Pište na maderankovad@seznam.cz

Tak to jsem přišpendlil já, ono, když se inzeráty neřadí automaticky od nejnovějšího vpředu po starší vzadu (což tady v systému diskuzního vlákna dost dobře nejde), tak mi přijde jednodušší v určité fázi přejít na další inzerci. Předpokládám, že nováček se nebude chtít prokousávat třeba 200 a více inzeráty a několika stránkami, aby se dostal na aktuální ještě platné inzeráty. Samostatná inzerce by jistě byla řešením, ale myslím, že TP je spíše diskuzní fórum než inzertní a ta inzerce je tu spíš pro obohacení.

Sice jsem dával inzerát včera ale snad nikomu nebude vadit, když sem hodim další ale s pavoukama ( moc se tu neukazujou, tak snad to nikomu nebude vadit)

ADULT 0,1
Haplopelma albostriatum - > posledni svlek 20.9.2008
Psalmopoeus irminia - > posledni svlek 18.5.2009
Hysterocrates laticeps - > posledni svlek 9.3.2009
Psalmopseus reduncus - > posledni svlek 15.5.2008

SEMI/SUBADULT 0,1
Aphonopelma caniceps - > 12sv ( 6.4.2008 )
Grammostola rosea - > 8sv ( 16.3.2009 )
Hysterocrates hercules - > 7sv ( 4.3.2009 )
Psalmopseus pulcher - > 6sv ( 28.1.2009 )
Citharischius crawshayi - > ?sv něco okolo 2,5 cm v těle

0,0,1
Avicularia azuraklaasi - > 6sv ( 27.2.2009 ) !!!bohužel utržená jedna snovačka ale zapřádá. Prodám až po svleku, at vim že je ok!!!
Brachypelma smithi - > 7sv ( 16.3.2009 ) 9sv ( 28.3.2009 )
Psalmopoeus cambridgei - > 7-8sv ( najde se tam 1,0 i 0,1 )

1,0
Tapinauchenius gigas - > 6sv ( 17.2.2008 ) !!! Neni jistý, že je to samec, jen odhad ;) !!!

Nejlépe bych vyměnil za Poecilotherie a z plazů mladé jedince Vipera . Pište i peněžní nabídky. Děkuju - shadowsclan@seznam.cz / ICQ 443836684 / mobil 720139787 (pouze sms) Děkuju

Prodám Humidity control 2 -Jedná se o výrobek té nejnovější generace, který může kontrolovat veškeré běžné terarijní zvlhčovače, mlhovače a rosící zařízení do celkového výkonu 1000W. Zařízení je vybaveno hodinami a dvěma nezávislými obvody, takže můžete snadno nastavovat rozdílné hodnoty pro den a noc. Přepínání mezi dnem a nocí je automaticky řízeno hodinami s aktuálním časem. Alarm dokáže opticky i akusticky upozornit v případě, že zařízení naměří vlhkost vyšší nebo nižší, než je vlhkost nastavená. Navíc je tento hygrometr vybaven spínacími hodinami, které umožňují automaticky zapínat či vypínat další připojené přístroje, jako např. ventilátory nebo osvětlení. Displej, zobrazující aktuální vlhkost a malá velikost přístroje umožňují jeho použití jako dodatečného vlhkoměru Původní cena 1800kč nový nepoužitý boužel ho nevyužiju tak ho nechám za 1200kč rychlé jednání sleva Český Těšín mmajuska@centrum.cz

Krajta královská -Python regius Prodám Krajty královské vlastní odchov měsíc staré samostatně žeroucí,pohlavý určím 1600kč kus.s chovem poradím odběr osobně v Českém Těšíně nebo kurýrem čd raději osobně mám fotodokumentaci od březí samice až po líhnutí

Prodám zakrslé králíky do chovu nebo na zkrmení. 4 ks, odrostlé mladé kusy. Cena á 250 Kč
Dále - myš bodlinatá - mladá odchovaná zvířata á 40 Kč
Hairless bezsrsté myši pozadí albino - samci 100 Kč, samice 50 Kč.
Osobní odběr možný okamžitě
Kontakt - 728 067 075 nebo strajaka@seznam.cz

Python regius 0,1 NZ 4/08 Prodám roční samici krajty královské, odchov ČR - doložím fotkami, výborně žeroucí, bezproblémová, zdravá ( mám 2 samice), 1800,- , 0,1 Morelia viridis Jaya Pura NZ 3/07 odchov ČR, bere živé i usmrcené myši, 100% stav. Cena 8500,- Neposílám
poštou. foto mailem. tel. 724 34 58 69 tomas@inf.cz

Prodám roční Krajtu královskou 0.1 vlastní odchov z dubna 08 cca 70-75cm příjmá mrtvé i živé myši 1800kč případně vyměním za samce min 3 letého nebo za AGAMA VOUSATÁ (Pogona vitticeps)- 1:1 nabídněte dám přednost mláďatům sand fire předání možné burza Ostrava případně Brno email frog11@centrum.cz

mohu vedet proc hroznu prodavas kdyz sis ho pred par tydny poridil?

Odpověď není tajná a je celkem jednoduchá-přítelkyně :-/ Koupil jsem si totiž víc hadů a ona to už tak nějak nemůže rozdýchat...cituji: To jsou všude samý zvířata a na mě čas vůbec nemáš! Bohužel je to tak a přítelkyni musím dát tentokrát za pravdu. Tak proto ten prodej, nic jiného v tom není...

Krajta královská Prodám Krajty královské vlastní odchov měsíc staré samostatně žeroucí,pohlavý určím 1600kč kus.s chovem poradím odběr osobně v Českém Těšíně nebo kurýrem čd poslední 2ks 1:1 nebo jednotlivě mám fotodokumentaci od březí samice až po líhnutí mláďat prodejkrajt@seznam.cz

Ahoj koupim vyse zmineneho hada, nejlepe adult, ale nejake hezke mlade neodmitnu :) vezmu vice kusu predem moc diky

PS: situace je takova ze je snad nikdo v republice nema :( potesila by i informace o chovately i z nemecka...moc diky vsem

MAIL: pepejelinek@gmail.com
Mob:724906266

Stojan na terária i s terárii: třípatrový stojan s terárii cca 100x50x100 | 100x50x50 | 100x70x50 - toto terárium za symbolickou cenu ( je prasklé ale dobře spravené ), jedině vcelku, foto mailem
__________________________________________________

E.guttata snow - NZ 4/09, od nepříbuzných rodičů, poslední 3.0
__________________________________________________

Achatina iredalei- mimina NZ 3,4,5/09, výběr z mnoha kusů a velikostí
__________________________________________________

Terária: 2x 50x25x25cm s pozadím

Kontakt:
email - cheert@seznam.cz
icq - 357051572

Python regius-Krajta královská Prodám Krajty královské vlastní odchov měsíc staré samostatně žeroucí,pohlavý určím 1600kč kus.s chovem poradím odběr osobně v Českém Těšíně nebo kurýrem čd poslední 2ks 1:1 nebo jednotlivě mám fotodokumentaci od březí samice až po líhnutí mláďat možnost výměny za Epicrates cenchria cenchria ,Python curtus nebo Pogona viticeps barevné formy můžete nabídnout i jiné třeba se dohodnem prodejkrajt@seznam.cz

prodám 1,1 python molurus bivittatus mladý pár cca 130cm bezproblémový hadi á pár3500 , 1,2python regius samice adult samec subadult á trio 7500 , 0,1 python sebae mladě cca 80cm import, žere bez problemu neagresivní!!!! pripadně hady vymením za 0,1 Python reticulatus,sebae adultní kusy vice info a foto na emailu

Dobrý den,
prodávám pár užovek červených z líhnutí srpen 2007, jedná se o nepříbuzný pár. Sice máte zájem o výměnu, ale jelikož je prodej nutný prodávám je pod cenou tedy 1000 kč za obě plus vlastní odchov myší.Při rychlém jednání je možná sleva.Odjíždím do zahraničí a nemám možnost jim zajistit náležitou péči.Pokud byste měl zájem ozvěte se na mail: killerbabe@centrum.cz

mějte se pěkně

Prodám gekony:Phelsuma klemmeri,Phelsuma hielscheri,Phelsuma mad. grandis,Oedura castelnaui,Coleonyx elegans,Sphaerodactylus elegans,Rhacodactylus ciliatus,Rhacodactylus auriculatus,Underwoodisaurus milli všechno letošní mláďata.Dále dospělé 3,3 Diplodactylus vittatus,0,2 Lucasium damaeum,3,1 Diplodactylus stenodactylus.Vše loňská zvířata.

Prodám leguána zeleneho(Iguana iguana) samce - klidného, zvyklý na brani do ruk, samostatne řerouci, delka cca 120cm i z ocasem za 2000Kč. Dale pak hroznýšovec kubanský(epicrates angulifer)samice delka do 2m cena 1000Kč. Jsem z Opavy. SVČ Opava Tel:605 890 070 E-mail: Sonic.15@seznam.cz

Python regius-Krajta královská Prodám Krajty královské vlastní odchov měsíc staré samostatně žeroucí,pohlavý určím 1600kč kus.s chovem poradím odběr osobně v Českém Těšíně nebo kurýrem čd poslední 2ks 1:1 nebo jednotlivě mám fotodokumentaci od březí samice až po líhnutí mláďat prodejkrajt@seznam.cz

Prodám 1.1 Elaphe carinata adult, nepříbuzný pár samice Nz 05 a samec Nz 04, pefektní stav, samice možná napářená. Cena 3000Kč/pár
1.1 Elaphe carinata adult velice pěkný pár v perfektním stavu, samice možná napářená. Cena 3500Kč/pár.
1.2 Aeluroscalabotes felinus adult. Jsou v perfektní kondici a stavu. Nádherní gekoni. Mohu zalsat fotku. Cena 9000Kč/trio
1.2 Elaphe taeniura taeniura naprosto nepříbuné trio , pár je dospělí a jedna samice subadultní v perfektním stavu. Cena 5000Kč/trio
Prodám chovnou skupinu 2.3 Trimeresurus fucatus. Naprosto bezproblémová zvířata.
Prodám Trimeresurus fucatus - Cameron Highlands NZ 09.
Tel. 723 069 690
mail: snakehome@seznam.cz

BOAEDON FULIGINOSUS - UŽOVKA DOMÁCÍ
Prodám letošní mláďata Lamprophis (Boaedon) fuliginosus. Rozkrmená mláďata čokoládově hnědého zbarvení po stejně barevných rodičích. Obě pohlaví, cena á 300 Kč. Preferuji osobní odběr v Praze nebo po domluvě na burzách v Liberci. Fotky na požádání mejlem.
Tel.: 728 067 075
e-mail: strajaka@seznam.cz

prodávám pár užovek červených z líhnutí srpen 2007, jedná se o nepříbuzný pár. Sice máte zájem o výměnu, ale jelikož je prodej nutný prodávám je pod cenou tedy 1000 kč za obě plus vlastní odchov myší.Při rychlém jednání je možná sleva.Odjíždím do zahraničí a nemám možnost jim zajistit náležitou péči.Pokud byste měl zájem ozvěte se na mail: killerbabe@centrum.cz

Boa constrictor 100% heteroalbino -hroznys kralovsky, nadherna mladata pochazeji z ochovu a sou po svleku samostatne zerou stari 2mesic cena samec 1200Kč smice 1500Kč nebo par 2500Kč. foto mladat i rodicu poslu mejlem. Mohu dovest na trase Praha-Brno-Hodoni-Piestany vice info a domluva mejlem kopejtkopetr@centrum.cz

Prodám 1,1 elaphe guttata (anery,amelano)cca 1.5 rok staří.Nekousavý,zvyklí na manipulaci,100%zdravotní stav.Nenároční hadi.Cena za oba dva hady 1700 kč.Dále terárium 80*40*50 s velmi pěknou zadní stěnou.Cena dohromady 3700 kč.Mohu dovést do KD Peklo Plzeň 6.6.při rychlém jednání možná sleva

Prodam male množstvy potkanu za nizke ceny
holatka:5kč
mesíční potkánci:10kč
skakavky:15kč
strední:15kč
dospelí:samice:20kč:samec: 15kč
Jsem z okolí Loun potkanci nebudou porat tak predem napiste na email Edahad@seznam.cz odepisu kolik daneho stadia mam.dekuji

prodám terárko původně používané jako akvárium, ale z důvodu prasknutí dvojité dno, nevhodné pro akvarijní účely, zadní sklo nutno očistit od vodního kamene, rozměry v50 x š30 x d60cm, kvalitní kryt značky sera-starší, ale funkční, podložka pod akva patřící ke krytu, zářivka aqua-glo(fialový nádech)+přidám ručně vyrobenou skalku z polystyrenu, přetřenou černým silikonem a pískem, na tři rostliny, cena za vše 700kč nebo vyměním za menší terárko, jen Plzeň

prodám graptemis kohnii ze vším všudy molitanový filtr včetně vzduchování kameny a topeni kromě lampyčky i s akvariem v45cm x š30cm x d100cm želva má v karapaxu 10cm zřejmě samec foto pošlu na požádání emailem kontakt email:josepe@email.cz tel:773220442

Dobry den,

chtel bych se zeptat na cenu Elaphe Schrencki, jednu doma mam, je zdrava, cca 2 roky stara, vypiplal jsem ji od malicka. Je hezky zrava a kdyz je hladova, tak je nevrla :) Mam k tomu velke terarko z Hornbachu, ktere se obavam bude drazsi nez had :) Za kolik se ta amurka tak da prodat? Pripadne bych ji prodal i s terarkem treba nejakemu zacatecnikovi. Cenu nabidnete. Odpovedi na mail: Elapheschrencki@seznam.cz Predem dik za odpovedi.

Boa , Python curtus breitensteini, regius Boa constrictor 100% heteroalbino -hroznys kralovsky, nadherna mladata pochazeji z ochovu samostatne zerou stari 2mesic cena samec 1200Kč smice 1500Kč nebo par 2500Kč. Python curtus breitensteini -krajta pestra,samice,NZ 02/09,bezva jedinec, odchov ČR, cena 2700Kč Python regius krajta kralovska Prodam 4 roky stareho adultniho samce 100%zdravotni stav výborný příjem potravy cena 2000Kč Mohu dovest na trase Praha-Brno-Hodoni-Piestany vice info a domluva mejlem kopejtkopetr@centrum.cz

Ač nerad, tak musím dát k prodeji párček Elaphe rufodorsata, NZ 10/08, bezproblémový příjem akvarijních rybek, již možno přejít pomalu na holata. Fotky jsou zde na terapodně , když si dáte rufodorsata do vyhlédavače nebo v užovky pochlubte se. Důvod prodeje je stavba a brzké stěhování proto omezuji chov.Rád bych je dal pouze někomu, kdo si uvědomuje, že jde o poměrně vzácně chované užovky a v budoucnu by se pokusil o odchov, u nás o odchovu nevím. Byly zde jen nějaké odchyty,ale nejsem si jistý, jestli někomu vydržely. Tyto mláďata pocházely od gravidní samice z odchytu, ihned po porodu byla oddělena od samice, mláďata,jsou vitální a žravá. Pouze do dobrých rukou. Teď k ceně koupil jsem je za nemalé peníze, takže cena je 3.500 kč za obě a nebo pozor vzhledem k té mojí stavbě, je možno vyměnit i za materiál v té hodnotě :-). Začínám s rekonstrukcí, takže se hodí vše ( od podlah přes radiátory až po stavební materiál ), takže pokud je tu nějaký terarista kterému něco zbylo po stavbě nebo má stavebniny a bylo by to pro něj výhodnější ,tak se můžeme třeba dohodnout i na nějaké takové výměně. Nabídky pokud nějaké budou prosím do pošty. Díky.