Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Inzerce 10

Zdá se mi,že devítka je dlouhá.Co vy na to?
[mod]Snad je to v pořádku (Melda) (Melda) (Melda)[/mod]
Zamykám a o víkendu odšpendlím.Myslím,že se ve dvou vláknech lidé začínaj ztrácet[mod] (Melda) (Melda)[/mod]

loading...

Prodám zakrslé králíky do chovu nebo na zkrmení. 4 ks, odrostlé mladé kusy. Cena á 250 Kč
Dále - myš bodlinatá - mladá odchovaná zvířata á 40 Kč
Hairless bezsrsté myši pozadí albino - samci 100 Kč, samice 50 Kč.
Osobní odběr možný okamžitě
Kontakt - 728 067 075 nebo strajaka@seznam.cz

Python regius 0,1 NZ 4/08 Prodám roční samici krajty královské, odchov ČR - doložím fotkami, výborně žeroucí, bezproblémová, zdravá ( mám 2 samice), 1800,- , 0,1 Morelia viridis Jaya Pura NZ 3/07 odchov ČR, bere živé i usmrcené myši, 100% stav. Cena 8500,- Neposílám
poštou. foto mailem. tel. 724 34 58 69 tomas@inf.cz

Prodám roční Krajtu královskou 0.1 vlastní odchov z dubna 08 cca 70-75cm příjmá mrtvé i živé myši 1800kč případně vyměním za samce min 3 letého nebo za AGAMA VOUSATÁ (Pogona vitticeps)- 1:1 nabídněte dám přednost mláďatům sand fire předání možné burza Ostrava případně Brno email frog11@centrum.cz

mohu vedet proc hroznu prodavas kdyz sis ho pred par tydny poridil?

Odpověď není tajná a je celkem jednoduchá-přítelkyně :-/ Koupil jsem si totiž víc hadů a ona to už tak nějak nemůže rozdýchat...cituji: To jsou všude samý zvířata a na mě čas vůbec nemáš! Bohužel je to tak a přítelkyni musím dát tentokrát za pravdu. Tak proto ten prodej, nic jiného v tom není...

Krajta královská Prodám Krajty královské vlastní odchov měsíc staré samostatně žeroucí,pohlavý určím 1600kč kus.s chovem poradím odběr osobně v Českém Těšíně nebo kurýrem čd poslední 2ks 1:1 nebo jednotlivě mám fotodokumentaci od březí samice až po líhnutí mláďat prodejkrajt@seznam.cz

Ahoj koupim vyse zmineneho hada, nejlepe adult, ale nejake hezke mlade neodmitnu :) vezmu vice kusu predem moc diky

PS: situace je takova ze je snad nikdo v republice nema :( potesila by i informace o chovately i z nemecka...moc diky vsem

MAIL: pepejelinek@gmail.com
Mob:724906266

Stojan na terária i s terárii: třípatrový stojan s terárii cca 100x50x100 | 100x50x50 | 100x70x50 - toto terárium za symbolickou cenu ( je prasklé ale dobře spravené ), jedině vcelku, foto mailem
__________________________________________________

E.guttata snow - NZ 4/09, od nepříbuzných rodičů, poslední 3.0
__________________________________________________

Achatina iredalei- mimina NZ 3,4,5/09, výběr z mnoha kusů a velikostí
__________________________________________________

Terária: 2x 50x25x25cm s pozadím

Kontakt:
email - cheert@seznam.cz
icq - 357051572

Python regius-Krajta královská Prodám Krajty královské vlastní odchov měsíc staré samostatně žeroucí,pohlavý určím 1600kč kus.s chovem poradím odběr osobně v Českém Těšíně nebo kurýrem čd poslední 2ks 1:1 nebo jednotlivě mám fotodokumentaci od březí samice až po líhnutí mláďat možnost výměny za Epicrates cenchria cenchria ,Python curtus nebo Pogona viticeps barevné formy můžete nabídnout i jiné třeba se dohodnem prodejkrajt@seznam.cz

prodám 1,1 python molurus bivittatus mladý pár cca 130cm bezproblémový hadi á pár3500 , 1,2python regius samice adult samec subadult á trio 7500 , 0,1 python sebae mladě cca 80cm import, žere bez problemu neagresivní!!!! pripadně hady vymením za 0,1 Python reticulatus,sebae adultní kusy vice info a foto na emailu

Dobrý den,
prodávám pár užovek červených z líhnutí srpen 2007, jedná se o nepříbuzný pár. Sice máte zájem o výměnu, ale jelikož je prodej nutný prodávám je pod cenou tedy 1000 kč za obě plus vlastní odchov myší.Při rychlém jednání je možná sleva.Odjíždím do zahraničí a nemám možnost jim zajistit náležitou péči.Pokud byste měl zájem ozvěte se na mail: killerbabe@centrum.cz

mějte se pěkně

Prodám gekony:Phelsuma klemmeri,Phelsuma hielscheri,Phelsuma mad. grandis,Oedura castelnaui,Coleonyx elegans,Sphaerodactylus elegans,Rhacodactylus ciliatus,Rhacodactylus auriculatus,Underwoodisaurus milli všechno letošní mláďata.Dále dospělé 3,3 Diplodactylus vittatus,0,2 Lucasium damaeum,3,1 Diplodactylus stenodactylus.Vše loňská zvířata.

Prodám leguána zeleneho(Iguana iguana) samce - klidného, zvyklý na brani do ruk, samostatne řerouci, delka cca 120cm i z ocasem za 2000Kč. Dale pak hroznýšovec kubanský(epicrates angulifer)samice delka do 2m cena 1000Kč. Jsem z Opavy. SVČ Opava Tel:605 890 070 E-mail: Sonic.15@seznam.cz

Python regius-Krajta královská Prodám Krajty královské vlastní odchov měsíc staré samostatně žeroucí,pohlavý určím 1600kč kus.s chovem poradím odběr osobně v Českém Těšíně nebo kurýrem čd poslední 2ks 1:1 nebo jednotlivě mám fotodokumentaci od březí samice až po líhnutí mláďat prodejkrajt@seznam.cz

Prodám 1.1 Elaphe carinata adult, nepříbuzný pár samice Nz 05 a samec Nz 04, pefektní stav, samice možná napářená. Cena 3000Kč/pár
1.1 Elaphe carinata adult velice pěkný pár v perfektním stavu, samice možná napářená. Cena 3500Kč/pár.
1.2 Aeluroscalabotes felinus adult. Jsou v perfektní kondici a stavu. Nádherní gekoni. Mohu zalsat fotku. Cena 9000Kč/trio
1.2 Elaphe taeniura taeniura naprosto nepříbuné trio , pár je dospělí a jedna samice subadultní v perfektním stavu. Cena 5000Kč/trio
Prodám chovnou skupinu 2.3 Trimeresurus fucatus. Naprosto bezproblémová zvířata.
Prodám Trimeresurus fucatus - Cameron Highlands NZ 09.
Tel. 723 069 690
mail: snakehome@seznam.cz

BOAEDON FULIGINOSUS - UŽOVKA DOMÁCÍ
Prodám letošní mláďata Lamprophis (Boaedon) fuliginosus. Rozkrmená mláďata čokoládově hnědého zbarvení po stejně barevných rodičích. Obě pohlaví, cena á 300 Kč. Preferuji osobní odběr v Praze nebo po domluvě na burzách v Liberci. Fotky na požádání mejlem.
Tel.: 728 067 075
e-mail: strajaka@seznam.cz

prodávám pár užovek červených z líhnutí srpen 2007, jedná se o nepříbuzný pár. Sice máte zájem o výměnu, ale jelikož je prodej nutný prodávám je pod cenou tedy 1000 kč za obě plus vlastní odchov myší.Při rychlém jednání je možná sleva.Odjíždím do zahraničí a nemám možnost jim zajistit náležitou péči.Pokud byste měl zájem ozvěte se na mail: killerbabe@centrum.cz

Boa constrictor 100% heteroalbino -hroznys kralovsky, nadherna mladata pochazeji z ochovu a sou po svleku samostatne zerou stari 2mesic cena samec 1200Kč smice 1500Kč nebo par 2500Kč. foto mladat i rodicu poslu mejlem. Mohu dovest na trase Praha-Brno-Hodoni-Piestany vice info a domluva mejlem kopejtkopetr@centrum.cz

Prodám 1,1 elaphe guttata (anery,amelano)cca 1.5 rok staří.Nekousavý,zvyklí na manipulaci,100%zdravotní stav.Nenároční hadi.Cena za oba dva hady 1700 kč.Dále terárium 80*40*50 s velmi pěknou zadní stěnou.Cena dohromady 3700 kč.Mohu dovést do KD Peklo Plzeň 6.6.při rychlém jednání možná sleva

Prodam male množstvy potkanu za nizke ceny
holatka:5kč
mesíční potkánci:10kč
skakavky:15kč
strední:15kč
dospelí:samice:20kč:samec: 15kč
Jsem z okolí Loun potkanci nebudou porat tak predem napiste na email Edahad@seznam.cz odepisu kolik daneho stadia mam.dekuji

prodám terárko původně používané jako akvárium, ale z důvodu prasknutí dvojité dno, nevhodné pro akvarijní účely, zadní sklo nutno očistit od vodního kamene, rozměry v50 x š30 x d60cm, kvalitní kryt značky sera-starší, ale funkční, podložka pod akva patřící ke krytu, zářivka aqua-glo(fialový nádech)+přidám ručně vyrobenou skalku z polystyrenu, přetřenou černým silikonem a pískem, na tři rostliny, cena za vše 700kč nebo vyměním za menší terárko, jen Plzeň

prodám graptemis kohnii ze vším všudy molitanový filtr včetně vzduchování kameny a topeni kromě lampyčky i s akvariem v45cm x š30cm x d100cm želva má v karapaxu 10cm zřejmě samec foto pošlu na požádání emailem kontakt email:josepe@email.cz tel:773220442

Dobry den,

chtel bych se zeptat na cenu Elaphe Schrencki, jednu doma mam, je zdrava, cca 2 roky stara, vypiplal jsem ji od malicka. Je hezky zrava a kdyz je hladova, tak je nevrla :) Mam k tomu velke terarko z Hornbachu, ktere se obavam bude drazsi nez had :) Za kolik se ta amurka tak da prodat? Pripadne bych ji prodal i s terarkem treba nejakemu zacatecnikovi. Cenu nabidnete. Odpovedi na mail: Elapheschrencki@seznam.cz Predem dik za odpovedi.

Boa , Python curtus breitensteini, regius Boa constrictor 100% heteroalbino -hroznys kralovsky, nadherna mladata pochazeji z ochovu samostatne zerou stari 2mesic cena samec 1200Kč smice 1500Kč nebo par 2500Kč. Python curtus breitensteini -krajta pestra,samice,NZ 02/09,bezva jedinec, odchov ČR, cena 2700Kč Python regius krajta kralovska Prodam 4 roky stareho adultniho samce 100%zdravotni stav výborný příjem potravy cena 2000Kč Mohu dovest na trase Praha-Brno-Hodoni-Piestany vice info a domluva mejlem kopejtkopetr@centrum.cz

Ač nerad, tak musím dát k prodeji párček Elaphe rufodorsata, NZ 10/08, bezproblémový příjem akvarijních rybek, již možno přejít pomalu na holata. Fotky jsou zde na terapodně , když si dáte rufodorsata do vyhlédavače nebo v užovky pochlubte se. Důvod prodeje je stavba a brzké stěhování proto omezuji chov.Rád bych je dal pouze někomu, kdo si uvědomuje, že jde o poměrně vzácně chované užovky a v budoucnu by se pokusil o odchov, u nás o odchovu nevím. Byly zde jen nějaké odchyty,ale nejsem si jistý, jestli někomu vydržely. Tyto mláďata pocházely od gravidní samice z odchytu, ihned po porodu byla oddělena od samice, mláďata,jsou vitální a žravá. Pouze do dobrých rukou. Teď k ceně koupil jsem je za nemalé peníze, takže cena je 3.500 kč za obě a nebo pozor vzhledem k té mojí stavbě, je možno vyměnit i za materiál v té hodnotě :-). Začínám s rekonstrukcí, takže se hodí vše ( od podlah přes radiátory až po stavební materiál ), takže pokud je tu nějaký terarista kterému něco zbylo po stavbě nebo má stavebniny a bylo by to pro něj výhodnější ,tak se můžeme třeba dohodnout i na nějaké takové výměně. Nabídky pokud nějaké budou prosím do pošty. Díky.