pls potřebuji pomoc utekla mi užovka červená z teraria.Jedná se o mládě a nevím jak jí chytit ,potřeboval bych nějaké rady jak jí chytit nebo přílákat nevíte někdo o něčem prosím???
pls potřebuji pomoc utekla mi užovka červená z teraria.Jedná se o mládě a nevím jak jí chytit ,potřeboval bych nějaké rady jak jí chytit nebo přílákat nevíte někdo o něčem prosím???


tak už se našla ale byl to mazec v noci mě spadla ze želuzií na obličej když jsem si četl knihu takže mazec ale stejnak nevím kde se tam vzala
ale jsem rád
Doporučuji trpělivé hledání i na nejméně pravděpodobných místech (šuplíky zdánlivě zavřené, boty), po šňůrách se mohou vyšplhat i dost vysoko (např. na skříně). Nikdy si neříkejte, že tam se nemůže dostat, nebo že se tam nevejde. Kladení pastí (např. misek s vlhkým rašeliníkem) se nám příliš neosvědčilo. Mnoho štěstí!
to bylo teda radosti. jak pise ,,san" raselina a voda se mi taky neosvedcila..koupelna je vlhka tak zkus pohledat tam..pokud neutekla ven a je urcite doma-vyleze ale neni jiste kdy muze i za pul roku..tak hodne stesti a dej urcite vedet
ji já jsem užovku když mi utekla chytil na dvě rozpůlená holátka která jsem dal do kibliku pod skříŇ a on do toho kible spadl a už jsem ho měl.Hodně štěstí!!
Ted mam druhou (tu samou) a tento ususeny exemplar ma vystavenou pred terarkem, aby dobre videla co se ji stane, kdyz utece!
Pomohlo to a zatim se nikam nevydala...
usušenou? ...... můžu ji vidět?
Hoď sem fotku prosím ....... já ještě usušeného hada neviděl 
Pokud se mi podari nejak splasit jeho fotku, dam ho sem...
, už jsme se s ní pomalu rozloučili, a pak sama vylezla. A dnes je z ní krásná metrová hadice :)


Za Broghammerus reticulatus do Filaretic
S kamarádem Crocodylusem po dlouhých přípravách vyrazili za jedním z největších chovatelů…
4 komentáře
Velký Kosíř - oáza zeleně na Hané
Oslovil mne pan Martin Dokoupil a požádal mne, aby uveřejnil jeho článek o jednom zajímavém kopci na…
2 komentáře
© 2005-2012 Poradna.net - info@poradna.net