Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem B. dendrophila

Tak jsem se konečně odhodlal osondovat svoji bojgu a zjistil jsem, že je to samice. Vše jsem si ještě ověřil přepočítáním subcaudal. štítků určeného samce, které mé zjištění potvrdilo. Když jsem domlouval samici "frajera", chovatele dosti zaskočila moje zmínka o tom, že by samce mohla sežrát. Nemáte někdo zkušenosti s pářením B. dendrophila ev. B. spec.?
[dsc8118jw0.jpg]

jak kdo asi. Já vím o německém chovateli co nabízí B.d. melanota za 100EU/ks nerozkrmené a 120EU/ks rozkrmené. V ČR nevím zatím o žádném aktuálním odchovu. V každém případě rád uvítám kontakt na takového chovatele, který se Boigama vážněji zabývá, pokud o nějakém víte. Díky