Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Inzerce

Zde dávejte inzeráty jako na Ifauně,Zadávejte ve formátu
Koupím/Prodám
Druh:
Cena:
Kontakt:

může být i jinak ale musí obsahovat tato data;-)

Zdravíčko,
měl bych zájem o samici Python regius z odchovu. Mládě asi do 40 cm délky, rozkrmené a bez zdravotních potíží. Nejlépe v Praze, ale možná bych sjel i někam dál, nabídněte. A cena dohodou, ale moje představa je kolem tisíce korun. Nebudu ho kupovat nyní, ale až během podzimu. Chovatelé, ozvěte se na mail johnnym26@centrum.cz nebo na ICQ 196-027-616. Díky Honza

Myslím, že to je opravdu trochu předčasné, čtvrt rok ti asi nikdo takovou pěknou rozkrmenou krajtičku držet nebude a o ceně ani nemluvím. Krajta královská z odchovu se pod 1200 neprodává, ještě reálnější cena je někde okolo 1500 až 1700 Kč. To je realita, krajty mívají jen několik vajec (většinou 4-6) a většinou jen jednou za 2 roky, když střízlivě spočteš náklady na chov jednoho páru krajt, tak těch 1200 je tak na hraně neprodělání. A ať to dělá chovatel sebevíc z lásky k terarijním zvířatům, prodělávat na tom nechce, resp. nechce prodělávat na něčem, na čem nemusí. Ono se najde dost dalších druhů, které si nezaplatí ani náklady.