Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Inzerce

Zde dávejte inzeráty jako na Ifauně,Zadávejte ve formátu
Koupím/Prodám
Druh:
Cena:
Kontakt:

může být i jinak ale musí obsahovat tato data;-)

loading...

Ono taky dost záleží na aktuálním množství a stáří. Pokud má někdo přes 200 kousků ani ne měsíčních prcků, tak vzhledem ke spotřebě mikro cvrčků a ubytovacím prostorám chápu, že je střílí za 150, ale, když má někdo už vypiplané 3 měsíční kusy, do kterých už poměrně dost vrazil a nemá jich zrovna sto, takže to doma až tak nepřekáží, klidně nasadí vyšší ceny, třeba 500 nebo 600 Kč. Já je vždy viděl od nejmenších za 200 až 300 Kč a pak odstupňováno podle velikosti cca za každý 2 až 3 cm tak 100 až 200 Kč nahoru. Samozřejmě roli hraje i kolik jich člověk kupuje a jaký dojem v prodejci budí atd.

Sada reflektoru a objímky od Lucky Reptile - Prodám použitou sadu zakoupenou u Farmy Python. Sada obsahuje keram. objímku E27, ochranný černý kryt (někde je poškrábaný), vypínač, síťový kabel, lampu s mřížkou a halogen. žárovku 75W. Vše v originální krabici. Použitelné pro žárovky a výbojky do 150W. Používáno 3 měsíce. Foto zašlu na mail. PC 524,-. Cena nyní s poštovným: 400,-. Mail: atanigram@email.cz

Prodám mláďata těchto druhů pavouků -
pozemní - Brachypelma vagans (1. svl.)20 Kc, Brachypelma albopilosum (5. svl.) 50 Kc
stromoví - Psalmopoeus pulcher (1. svlek) 130 Kc, Psalmopoeus irminia (1. svlek)100 Kc
malí skupinoví - Holothele incei (2. svl.)120 Kc, (5. svl) 150 Kc, (7. svl)180 Kc
něco pro náročné - Cupiennius salei (Ctenidae)(1. svl.) labidognátní zajímavě zbarvený pavouk
S chovem poradím. Tel.: 728 067 075, E-mail: strajaka@seznam.cz, ICQ: 375-186-581

Zdravíčko,
měl bych zájem o samici Python regius z odchovu. Mládě asi do 40 cm délky, rozkrmené a bez zdravotních potíží. Nejlépe v Praze, ale možná bych sjel i někam dál, nabídněte. A cena dohodou, ale moje představa je kolem tisíce korun. Nebudu ho kupovat nyní, ale až během podzimu. Chovatelé, ozvěte se na mail johnnym26@centrum.cz nebo na ICQ 196-027-616. Díky Honza

Myslím, že to je opravdu trochu předčasné, čtvrt rok ti asi nikdo takovou pěknou rozkrmenou krajtičku držet nebude a o ceně ani nemluvím. Krajta královská z odchovu se pod 1200 neprodává, ještě reálnější cena je někde okolo 1500 až 1700 Kč. To je realita, krajty mívají jen několik vajec (většinou 4-6) a většinou jen jednou za 2 roky, když střízlivě spočteš náklady na chov jednoho páru krajt, tak těch 1200 je tak na hraně neprodělání. A ať to dělá chovatel sebevíc z lásky k terarijním zvířatům, prodělávat na tom nechce, resp. nechce prodělávat na něčem, na čem nemusí. Ono se najde dost dalších druhů, které si nezaplatí ani náklady.

Krokodýle, díky za komentář. S cenou se rád přizpůsobím, neměl jsem moc představu. Rozhodně chápu chovatele, kteří s odchovem mají práci, jež budu rád respektovat.
Víte, kdyby bylo na mně, tak hada už mám. Musím ale nejdříve přesvědčit mamku, že had není zlé monstrum, kterého by se měla bát. V září ji vemu na Živou exotiku a snad přehodnotí svá rozhodnutí. Pak začnu zařizovat terárium a nakonec pořizovat hada. Přesto jsem chtěl mít trochu přehled o nabídce.

No já myslel spíše i cenu....nedávno jsem od chovatele koupil mládě regíny jaké by sis představoval (40cm rozkrmene bez parazitu(doufam)) za 1300Kč a myslím, že byl na mě s cenou ještě dost hodný. Myslím, že z dom. odchovu pod 1200-1300 nekoupíš, dost sem se totiž informoval než jsem kupoval a dostal jsem i dost nabídek, ale jak říkám nic pod 13stovek...samozřejmě myslím domácí odchov...z importu koupíš i za 850 i míň

To čo si nikto neuvedomuje je, že na "faremných odchovoch" najviac stojí ich dovoz, cena tých hadov z "farmy"(skôr zberné miesto) je mizivá. Napr. na kingsnake.com nájdete ponuky amerických importérov, ktorí tie "odchovy" doviezli na mláďatá pred prvým zvlekom - nad 1000ks pod 10 USD/kus. Nech mi nikto netvrdí, že za tieto prachy to neni len zber mláďat a gravidných samíc z prírody.

Podívejme :))

python regius - krajta královská - 600,- prodám tříměsíční mláďata, samostatně žeroucí,výrazná kresba.Možná výměna za jiná terarijní zvířata.Tel.737 98 93 92
> Odpovědět< | E-mail: m.javorikova@seznam.cz
Inzerát vložen: 07.07.2007 20:15:32 | Kategorie: prodám | Kraj: Jihomoravský

Prodám:
- terárium rozměry 80x45x50 cm, posuvná dvířka, na stěně nalepený teploměr z tekutých krystalů, tři ze stěn pokryty tapetou - oboustranná (poušť, prales) - používáno 5 měsíců
- startovací kontrolní jednotka pro fluorescenční osvětlení GLOMat T8 1x30W (Hagen) - používáno 6 měsíců

Olomouc a okolí
e-mail: yuppieintraining@seznam.cz

Corallus hortulanus (NZ 07/07) - Prodám letošní odchov silných rozkrmených mláďat psohlavců. Oba rodiče tříbarevní s převahou červené a žluté, mláďata žlutá (už pouze samice)(3000 Kč)a žlutooranžová (3000 Kč)s černými skvrnami + hnědá s růžovým břichem a bíločervenou kresbou na hřbetě (1800 Kč). Vážným zájemcům zašlu foto. Tel.: 728 067 075, E-mail strajaka@seznam.cz.

Ahojky... Měla bych zájem o nějaké terárium pro mojí korálovku sedlatou... je velká 47 cm. Doted měla podlouhlé terárko 100x30x30... Myslím, že vhodné terárko by bylo třeba 80x60x60 nebo něco podobného. Pokud máte nějakou nabídku, tak ji pošlete na girlforspeed@seznam.cz

Zmije rodu Vipera 1,1 Vipera wagneri 7000 Kč pár (1,0 4-letý, 0,1-2 letá nepříbuzná), 1,1 Vipera ammodytes ammodytes (1,0 -800 K4,0,1 subadultní 500 Kč), 0,1 Vipera ammodytes meridionalis adultní 500 Kč, 3,2 Vipera aspis francisciredi skupina za 6000 Kč(obě samice měli mláďata- 1,0 s jedním hemipenisenim), 2,6 Vipera aspis francisciredi NZ 07 á 650 Kč, 1,1 Zamenis longissimus - registrované-původ rumunsko- 3000 Kč pár telefon :731 608 872

Prodám sklípkany: P. cambridgei 8.sv 200Kč, L. parahybana 6.sv 90Kč ,B.vagans 4.sv 60kč, koupím samce D. fasciatum, L. polycuspulatus,S. calceata, L. difficilis. V případě osobního odběru možná výměna za jiné druhy. OL.tel.: 604813434, carlos.g@seznam.cz

mohla bych se zeptat co špatného je na tom...když někdo prodavá hady za málo peněz? jestli vám jde o to, že se to ani nevyplatí množit, tak je nemnožte...nebudu kupovat třeba úžovku červenou-mládě za 500 , když jí mohu koupit za 350kč:!::?:::)Docela tady některé lidi nestíhám....

Chameleon jemenský - prodám odchovy NZ 8/07 - velikost v těle 7-9 cm + dvouletého samce v perfektní kondici - celková velikost 45 cm. Foto mohu poslat mailem. S chovem poradím. Cena dohodou dle odebraného množství. kontakt: kakosp@volny.cz , tel.: 776819321 - Tábor

Boa constrictor constrictor
Guyana 1,0; původ: import, v chovu 3 roky, 160-170 cm, bezproblémový, samostatně přijímající potravu. Cena: 13 000,- Kč. Možná výměna za 0,1 M. viridis Sorong, nebo jiné hroznýše a krajty. Foto zašlu e-mailem. Louny, tel. : 603 428 724. epicrates@centrum.cz

Ahojky... Měla bych zájem o nějaké terárium pro mojí korálovku sedlatou... je velká 47 cm. Doted měla podlouhlé terárko 100x30x30... Myslím, že vhodné terárko by bylo třeba 80x60x60 nebo něco podobného. Pokud máte nějakou nabídku, tak ji pošlete na girlforspeed@seznam.cz

MORELIA SPILOTA VARIEGATA NZ06/07 poslední samec, dále LIASIS MACKLOTI MACKLOTI NZ06/07-0,1 á 800,- 1,0 á 500,- 1,1 á 1150,- 2,1 á 1500,-
> Odpovědět< | E-mail: info@adreptile.com
Inzerát vložen: 07.01.2008 22:15:04 | Kategorie: prodám | Kraj: Pardubický

Morelia spilota variegata- roční pár,samice do žluta ,samec světlejší barvy,odchov-né vlastní,foto zašlu.Možnost výměny za mládata Corallus hortulanus.Cena 5000 pár.Prodám jen páru-samostatně né.Tel-732266168.
> Odpovědět< | E-mail: rostislav.lepka@seznam.cz
Inzerát vložen: 31.12.2007 14:01:22 | Kategorie: prodám | Kraj: Moravskoslezský

;-)

Morelia spilota variegata "rhombic" NZ 6/07 rozkrmená mláďata velmi atraktivně vybarvená (hodně do žluta) s výraznou netradiční kresbou, samci 2500 Kč/ks, samice 3000 Kč/ks, pár 4500 Kč, mohu zaslat foto, pohlaví určím, mobil 605735781
> Odpovědět< | E-mail: smrcatera@tiscali.cz
Inzerát vložen: 09.12.2007 16:49:17 | Kategorie: prodám | Kraj: Královehradecký
A nebo zkus tady u toho pána,od něj mam já a jsem velice spokojený-je z Dvora Králové.A můžeš juknout na moje foto do kat.hroznýši a krajty-pochlubte se. ;-)