Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Inzerce

Zde dávejte inzeráty jako na Ifauně,Zadávejte ve formátu
Koupím/Prodám
Druh:
Cena:
Kontakt:

může být i jinak ale musí obsahovat tato data;-)

loading...

Zdravíčko,
měl bych zájem o samici Python regius z odchovu. Mládě asi do 40 cm délky, rozkrmené a bez zdravotních potíží. Nejlépe v Praze, ale možná bych sjel i někam dál, nabídněte. A cena dohodou, ale moje představa je kolem tisíce korun. Nebudu ho kupovat nyní, ale až během podzimu. Chovatelé, ozvěte se na mail johnnym26@centrum.cz nebo na ICQ 196-027-616. Díky Honza

Myslím, že to je opravdu trochu předčasné, čtvrt rok ti asi nikdo takovou pěknou rozkrmenou krajtičku držet nebude a o ceně ani nemluvím. Krajta královská z odchovu se pod 1200 neprodává, ještě reálnější cena je někde okolo 1500 až 1700 Kč. To je realita, krajty mívají jen několik vajec (většinou 4-6) a většinou jen jednou za 2 roky, když střízlivě spočteš náklady na chov jednoho páru krajt, tak těch 1200 je tak na hraně neprodělání. A ať to dělá chovatel sebevíc z lásky k terarijním zvířatům, prodělávat na tom nechce, resp. nechce prodělávat na něčem, na čem nemusí. Ono se najde dost dalších druhů, které si nezaplatí ani náklady.

Ahojky... Měla bych zájem o nějaké terárium pro mojí korálovku sedlatou... je velká 47 cm. Doted měla podlouhlé terárko 100x30x30... Myslím, že vhodné terárko by bylo třeba 80x60x60 nebo něco podobného. Pokud máte nějakou nabídku, tak ji pošlete na girlforspeed@seznam.cz

mohla bych se zeptat co špatného je na tom...když někdo prodavá hady za málo peněz? jestli vám jde o to, že se to ani nevyplatí množit, tak je nemnožte...nebudu kupovat třeba úžovku červenou-mládě za 500 , když jí mohu koupit za 350kč:!::?:::)Docela tady některé lidi nestíhám....

Chameleon jemenský - prodám odchovy NZ 8/07 - velikost v těle 7-9 cm + dvouletého samce v perfektní kondici - celková velikost 45 cm. Foto mohu poslat mailem. S chovem poradím. Cena dohodou dle odebraného množství. kontakt: kakosp@volny.cz , tel.: 776819321 - Tábor

Boa constrictor constrictor
Guyana 1,0; původ: import, v chovu 3 roky, 160-170 cm, bezproblémový, samostatně přijímající potravu. Cena: 13 000,- Kč. Možná výměna za 0,1 M. viridis Sorong, nebo jiné hroznýše a krajty. Foto zašlu e-mailem. Louny, tel. : 603 428 724. epicrates@centrum.cz

Ahojky... Měla bych zájem o nějaké terárium pro mojí korálovku sedlatou... je velká 47 cm. Doted měla podlouhlé terárko 100x30x30... Myslím, že vhodné terárko by bylo třeba 80x60x60 nebo něco podobného. Pokud máte nějakou nabídku, tak ji pošlete na girlforspeed@seznam.cz

MORELIA SPILOTA VARIEGATA NZ06/07 poslední samec, dále LIASIS MACKLOTI MACKLOTI NZ06/07-0,1 á 800,- 1,0 á 500,- 1,1 á 1150,- 2,1 á 1500,-
> Odpovědět< | E-mail: info@adreptile.com
Inzerát vložen: 07.01.2008 22:15:04 | Kategorie: prodám | Kraj: Pardubický

Morelia spilota variegata- roční pár,samice do žluta ,samec světlejší barvy,odchov-né vlastní,foto zašlu.Možnost výměny za mládata Corallus hortulanus.Cena 5000 pár.Prodám jen páru-samostatně né.Tel-732266168.
> Odpovědět< | E-mail: rostislav.lepka@seznam.cz
Inzerát vložen: 31.12.2007 14:01:22 | Kategorie: prodám | Kraj: Moravskoslezský

;-)

Morelia spilota variegata "rhombic" NZ 6/07 rozkrmená mláďata velmi atraktivně vybarvená (hodně do žluta) s výraznou netradiční kresbou, samci 2500 Kč/ks, samice 3000 Kč/ks, pár 4500 Kč, mohu zaslat foto, pohlaví určím, mobil 605735781
> Odpovědět< | E-mail: smrcatera@tiscali.cz
Inzerát vložen: 09.12.2007 16:49:17 | Kategorie: prodám | Kraj: Královehradecký
A nebo zkus tady u toho pána,od něj mam já a jsem velice spokojený-je z Dvora Králové.A můžeš juknout na moje foto do kat.hroznýši a krajty-pochlubte se. ;-)