Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krmení Krajty královské

Prošel jsem celou poradnu a nenašel jsem odpovědi ohledně krmení Krajty.Mám doma 1/2roku starou Krajtu,žere bez problémů.krmím ji tak 1x za týden(občas 1x-za 14 dní)- Ted ten dortaz.Jak často a jakou velikost myši ji mám dávat ke zdarnému vyvoji.vetšinou to jsou malé skákavky.Dík moc

Ahoj všiml jsem si tady odpovídaš na dost dotazu a je vidětm že tomu hodně rozumíš.Chtěl bych tě požádát jestli by jsi mě nedal na sebe nějakou kontakt,kdybych potřeboval odbornou radu.Třeba mail nebo ICQ.dík petr. petr.sendry@seznam.cz

Tak trošku jsem přehlédl nadpis:-D, tam je to jasné - regiuska. Jinak můj mail i icq je tuším v mém profilu. mail: ondra.skach@seznam.cz
Odstavenou myškou myslím tu velikost, co prodávají ve zverimexech, taková střední velikost. Krm tak v týdenních až desetidenních intervalech dvě myšky nebo jednu velkou. Důležitý je krmit dostatečně neboť regiusky si někdy dají dobrovolný půst a pak klidně dva měsíce nejí.