Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TERÁRKO EXO TERA

Ajoj, zajímal by mne váš názor. Uvažuji nad koupí tohoto terária pro python regius, terárko se mi zdá fajn, cena v normě, ale mám obavu, jestli plast třeba na zámku na vršku terárka časem a rosením nezkřehne a neztratí funkčnost, co vy si myslíte, nemáte někdo doma? :-) Mám dovolenou krajťuldu po dlouhých bojích, přítul se jich straní a nerada bych, aby se potkali v posteli :-D:-D:-D:-D

Nechtěl jsem zakládat nové vlákno. Zajímá mne na kolik vyšlo kutily postavit si vlastní terárium. Jednalo by se o terárium pro dvě korálovky tzn. cca 95x50x50. Případně zda byste mi mohli poradit i nějaký ten postup. Něco jsem si už našel, ale člověk se vždy dozví něco nového. ;-) díky.:-)

Já mám terárko z OSB desek 100x50x75 a vyšlo mě sakumprásk na nějaké 2200Kč. Hlavně jestli budeš dělat terárko z OSB desek a necháš si nařezat desky na míru , nezapomeň počítat s překrytím desek, ať pak jako já neodřezáváš 1,5cm z poloviny desek:)):))....První si všechno pořádně rozkresli a promysli než se do stavby pustíš a jinak už je to pak jednoduché. Na míru nařezané desky sešroubuješ jako stavebnici, vlepíš lišty na posuvné sklo, vykachlíkuješ dno, přídáš nějakou elektroinstalaci, vytvoříš vhodné prostředí a vsadíš skla a hotovo....hlavní je mít vše dobře promyšlené;-);-)....můžu vlastní stavbu terka jenom doporučit- nevyjde na takové peníze jako kupované a člověk má pak i dobrý pocit, že něco vytvořil;-)